Публічна оферта щодо перерахування коштів ГО «Життя без кордонів»

Правила оферти є обов’язковими для виконання всіма користувачами сайту.

1. Основним об’єктом благодійної діяльності на веб-сайті ГО «Життя без кордонів» є благодійні проєкти/програми. Користувачі сайту (далі — Благодійники) на свій розсуд визначають розмір кожної своєї пожертви та Проєкти/Програми, на які направити кожну конкретну пожертву.

2. Кошти, перераховані Благодійниками, зараховуються на банківські рахунки ГО «Життя без кордонів». Зарахування благодійних пожертв здійснюється або з використанням платіжної системи LiqPay (+комісія 2,75% від суми пожертвування) або з використанням реквізитів рахунку через касу будь-якого банку (+комісія банку).

3. ГО «Життя без кордонів» інформує Благодійників кожного конкретного Проєкту/Програми про завершення збору коштів та його реалізацію шляхом публікації відповідної інформації на веб-сторінці Проєкту/Програми.

4. У разі, якщо Благодійник (у тому числі анонімний) не повідомив ГО «Життя без кордонів» про своє рішення протягом 14 календарних днів з моменту опублікування інформації про припинення збору коштів, благодійні пожертвування перенаправляються на інший Проєкт/Програму щодо рішення Наглядової ради учасників ГО «Життя без кордонів».

5. У разі, коли благодійні пожертвування на Проєкт/Програму зібрано та Проєкту/Програмі надано статус «Завершено», всі наступні пожертвування Благодійників, які продовжують надходити, направляються на статутну діяльність ГО «Життя без кордонів» для подальшого використання в інших проєктах/Програмах ГО «Життя без кордонів».

6. Благодійні пожертвування, які надходять на рахунок ГО «Життя без кордонів» без вказівки цільового призначення (наприклад, не вказано: номер ордера та/або назва проєкту, та/або одержувача благодійної допомоги тощо) або зазначена інформація не дозволяє ідентифікувати цільове призначення пожертвування, кошти, що зараховуються направляються на статутну діяльність ГО «Життя без кордонів»

7. Кожен Благодійник погоджуючись із Правилами перерахування коштів ГО «Життя без кордонів» погоджується на збір, використання та обробку своїх персональних ГО «Життя без кордонів» відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з метою реалізації Проєктів/Програм та статутної діяльності ГО «Життя без кордонів».